درباره ما

وب سایت کسری داکیومنت، یک وب سایت فروشگاهی تولید محتواهای متنی است که در راستای بومی سازی دانش انجام کار در میهن اسلامیمان ایران جهت بهره برداری تخصصی مخاطبین در هر گروه سنی فایل های علمی، پژوهشی، تحقیقاتی و درسی تهیه می کند. مفتخر هستیم که در طول سالیان تجربه خود را به صورت فایل های PDF – Power Point – Word در اختیار کاربران محترم قرار دهیم.

این مجموعه با 17 سال تجربه در گردآوری، نظارت و کنترل میشود. برای در خواست مطلب سفارشی خود می توانید مطالب موضوع مورد نیاز خود را درخواست نمایید.

 

مهم‌ترین فعالیت‌ها و خدمات کسری داکیومنت تولید،جمع آوری و نشر مطالب علمی، جزوه های تخصصی دانشگاه ها و مدارس کشور عزیزمان ایران می باشد، فروشگاه اینترنتی کسری داکیومنت برای ارایه‌ی خدمات کارآمد و موثر به مشتریان خود، هم‌ اکنون مدیران و نیروی انسانی متخصص و کارساز را در خود جای داده است…

 

ارزش ها و باورهای حاکم بر کسری داکیومنت :

کسری داکیومنت دارای نماد اعتماد الکترونیکی و تایید هویت کسری داکیومنت توسط وزارت فرهنگ و ارشاد، نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های کسری داکیومنت باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ استفاده از اینترنت و دیگر ابزارهای نوین ارتباطی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان کسری داکیومنت بوده است.

 

تاریخچه:

فروشگاه اینترنتی کسری داکیومنت فعالیت خود را از اول فروردین ماه 1398 به عنوان یکی از پیشرو ترین فروشگاه های اینترنتی در ایران و با همکاری دو نفر آغاز به کار کرد ( آقای مهندس حسین برزگر – آقای مهندس امیر پیرعلیلو ) .

هر چند کسری داکیومنت، فعالیت خود را با ارائه‌ی فروش محصولات به کاربران آغاز کرد، اما نگرش مدیریتی موسسان کسری داکیومنت به این فعالیت به عنوان یک کسب و کار پویا و بالنده و مسیری که از همان ابتدا برای رشد و پیشرفت کسری داکیومنت توسط موسسان آنان برنامه‌ریزی شده بود و نیز نیازهای بی‌شمار و فزاینده‌ی بازار برای خدمات کسری داکیومنت و رضایت مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده توسط این گروه، موجب شد که کسری داکیومنت به سرعت بتواند جایگاه بسیار مناسبی را به عنوان پیشروی این فعالیت در بازار به دست آورد و روزانه تعداد بسیار چشم‌گیری به شمار مشتریان کسری داکیومنت افزوده شود.

 

اطلاعات کلی واحد اقتصادی کسری داکیومنت:

مسئول واحد اقتصادی عرضه کننده فایل و مسئول وب سایت : آقای مهندس حسین برزگر

صاحب دامین : آقای مهندس امیر پیرعلیلو

واحد تامین کننده : کسری داکیومنت

 

نشانی پستی فروشگاه اینترنتی کسری داکیومنت:

آذربایجان شرقی – تبریز – شهرک ارم – فلکه معلم – کسری داکیومنت

کد پستی: 5147653963

برای ارتباط با مدیریت سایت می توانید از طریق تلفن، ایمیل و شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار نمایید.

انشالله که بتوانیم رضایت شما مشتریان گرامی را کسب نماییم و این افتخاری برای ما می باشد.

 

با تشکر مدیریت فروشگاه اینترنتی کسری داکیومنت

 

توسط
تومان